سوالی دارید؟

سوالات رایج در مورد تزریق ژل

در صورتی که از بی‌حسی به شیوه ی درست استفاده نشود تزریق فیلر در هر ناحیه ای میتواند بسیار دردناک‌باشد، اما تزریق ژل با بکار گیری تکنیک های صحیح بیحسی، میتواند پروسه ای بدون درد تا دردی جزئی و قابل تحمل، داشته باشد.

البته که خیر! خوشبختانه امروزه و در جوامع پیشرفته نیاز به جوانسازی و بازگشت شادابی و تناسب چهره برای آقایان نیز بعنوان امری طبیعی و بدیهی پذیرفته شده است. البته قطعا فرم دهی صورت با تزریق ژل در آقایان و خانم ها باید به سبک و سیاق متفاوتی انجام پذیرد. بنحوی که نه تنها به فرم مردانه صورت خدشه ای وارد نمیشود بلکه با تزریقات اصولی حتی میتوان آن را مورد تقویت قرار داد!

تزریق ژل مسلما با محدودیت هایی از قبیل سن، وضعیت سلامتی جسمی و روحی ، حاملگی و شیردهی و مصرف برخی داروها مواجه است. برای پی بردن به اینکه آیا شما جزو دسته ی مجاز به تزریق ژل هستید یا خیر میتوانید از مشاوره ی رایگان ما بهره مند شوید.

برخلاف ژل های قدیمی ِ دایمی یا اصطلاحا پاژ ، که عوارض خطرناک و جبران ناپذیری مثل عفونت ، جابجایی و حساسیت در پی داشتند ، ژل های استاندارد و ایمن امروزی از جنس ماده ای به نام هیالورونیک اسید ساخته شده اند که یکی از اجزای طبیعی موجود در بدن انسان میباشد، و بالتبع بدن قادر به تجزیه ی آن با آنزیم هایی است که در خود دارد. بطور متوسط ماندگاری فیلرها بین ۶ تا ۲۴ ماه متغییر است که این مدت بسته به عواملی چون متابولیسم بدن، سبک زندگی، نوع و برند ژل، نحوه ی تزریق و ناحیه ی مورد تزریق و حتی دفعات تزریق ژل خواهد داشت، به این صورت که با هر بار تزریق فیلر مدت ماندگاری بیشتر میشود.
لازم به ذکر است که رابطه ی مستقیمی بین کیفیت فیلر و ماندگاری آن وجود ندارد، و برندهای معتبر و درجه ی یک جهانی بعلت خلوص بالاتر تنها ماندگاری معقولی در این بازه دارند!

بله البته برای قضاوت در مورد فرم نهایی تزریق باید دو هفته به بدن فرصت داد تا اثر التهابی ناشی از ورود سوزن از بین رفته و اصطلاحا ژل در صورت فرد جا بیفتد! معمولا در صورت نیازبه ترمیم و یا اصلاح فرم بعد از طی این فاصله ی زمانی انجام میپذیرد. ویژگی تجزیه پذیر بودن ژل نه تنها یک نقص نیست بلکه علاوه بر بی ضرر بودن ژل های هیالورونیک اسیدی محاسن دیگری نیز دارد؛ مثلا در صورتی که بهر دلیلی نظرتان در مورد تزریق فیلر تغییر کرد با تزریق آنزیم نزد پزشک نتایج بلافاصله قابل برگشت است. و یا با تغییر سبک های محبوب مد روز هر بار قادر خواهید بود شیوه و فرم تزریق جدیدی را انتخاب کرده و زیباییِ به روز را تجربه کنید!

بله قطعا مهم ترین و در عین حال ساده ترین راه ایمنی شما انتخاب پزشکی متبحر، مسلط و خوش سابقه، خواهد بود. تا علاوه بر راهنمایی و مشاوره درست در مورد آنچه نیاز زیبایی شماست، با تکنیک درست تزریق و مدیریت اصولی عوارض را به حداقل رسانده، تا نتیجه ای دلخواه و ایمن برای شما به دست بیاید.

فیلر(filler) واژه ای لاتین به معنی “پرکننده” است! در علم زیبایی امروزی فیلر ها به دو دسته ی اصلی ژل و چربی تقسیم میشوند. یعنی با استفاده از فیلر که میتواند ژل یا چربی باشد اقدام به “پر کردن” یک‌ناحیه میشود! انتخاب اینکه از کدام نوع فیلر برای کدام بخش صورت یا بدن استفاده شود، بعد از مشاوره ی شما با پزشک زیبایی انجام پذیر است.

درخواست مشاوره رایگان

    آدرس شعب تهران

    شعبه زعفرانیه

    زعفرانیه – بلوار بهزادی – ساختمان سامان (پلاک ۳۹) – طبقه پنجم

    شهرک غرب, بلوار خوردین، توحید ۴، پ ۶

    ونک، خیابان ملاصدرا نبش شیرازی شمالی شماره ۱۵۴.